Autodoprava

Vnútroštátna preprava

Vykonávame prepravu dodávkovými automobilmi a vozidlami od 3,5 tony do 24 ton.
Pre potreby domácich klientov poskytujeme vnútroštátnu prepravu na celom území Slovenska. Disponujeme potrebnými povoleniami a poistením. Náš vozový park a profesionálni vodiči sú pripravení prepraviť Váš tovar v dohodnutom termíne a bezpečne. Expresne reagujeme na požiadavky klienta, naše poskytované služby sú na vysokej úrovni, preto tovar, ktorý nám zveríte do rúk môžete okamžite vypustiť z hlavy a venovať sa iným aktivitám.

Medzinárodná preprava

Vykonávame prepravu dodávkovými automobilmi a vozidlami od 3,5 tony do 24 ton.
Vieme poskytnúť expresnú paletovú aj nepaletovú prepravu tovaru do zahraničia.
Náš vozový park a profesionálni vodiči sú pripravení prepraviť Váš tovar do ktorejkoľvek krajiny EÚ v dohodnutom termíne a bezpečne. Poistenie tovaru v zmysle dohovoru CMR. (max. krytie do 100 000€)

Zasielateľské a špedičné služby

Vďaka našej dlhoročnej praxi v danom obore a databáze dopravcov a špedícií s nepravidelným kontaktom, sme pre našich klientov schopní zabezpečiť potrebný typ vozidla pre medzinárodnú, alebo vnútroštátnu cestnú nákladnú dopravu vo veľmi krátkom čase.
Pri zasielateľskej činnosti spoločnosť pracuje v zmysle zasielateľských podmienok CMR dohody.
Naše služby využíva široké spektrum zákazníkov z Nemecka, Rakúska, Poľska, Maďarska, Českej a Slovenskej republiky. Spolupracujeme s nadnárodnými spoločnosťami, kde je kladený vysoký dôraz na spoľahlivosť, presnosť a kvalitu poskytovaných služieb.
Naša firma má uzatvorené poistenie zodpovednosti zasielateľa do max. krytia 200 000,- €
Získali sme certifikát: Register Solventer Unternehmen – Bisnode.

Bude nám potešením, ak si pre prepravu Vášho tovaru na území Slovenskej republiky a do zahraničia zvolíte práve našu spoločnosť.