Spoločnosť FM Krajco Group s.r.o.

O našej spoločnosti
Naša spoločnosť vznikla v roku 2013 s cieľom vyrábať strojárske náhradné diely pre automobilový priemysel, ale aj zákazkovú výrobu podľa individuálnych potrieb našich klientov. Základom spoločnosti sú skúsení zamestnanci, ktorí získali svoje skúsenosti v renomovaných strojárskych firmách v Slovenskej republike, Českej republike a Nemecku. Na základe čoho vieme poskytnúť služby s dlhoročnou praxou a na vysokej úrovni.

Ďalšie odvetvie spoločnosti sa venuje poskytovaniu služieb v oblasti vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy tovaru zasielateľstvom a špedíciou. Prepravu tovaru vykonávame vlastnými vozidlami a v spolupráci s overenými zmluvnými dopravcami.

Naša vízia a s kým spolupracujeme
Hlavným cieľom spoločnosti FM Krajco Group s.r.o. je dodávanie kvalitných výrobkov v požadovaných dodacích termínoch, podľa všetkých špecifických požiadaviek nášho klienta. Našou výhodou oproti konkurencii je flexibilita malej firmy s podporou skúseností a využitia systémov veľkých spoločností.

V oblasti strojárstva sú našimi hlavnými odberateľmi renomované spoločnosti z Nemecka, Belgicka, Švajčiarska, Rakúska, Českej a Slovenskej republiky. Patria sem napríklad: Rademaker Slovakia, CONTINENTAL, MATADOR, VÚMZ Zlín, EMR, S&I Technology, Masterwork, Kinex Bytča, K M & A Kunststoff, Metall & Assembling, Fiege, Emons, Frimo, KTW, Hans-Herrmann.

V oblasti automobilovej dopravy zabezpečujeme prepravu v krajinách ako Nemecko, Česká republika, Rakúsko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Belgicko, Holandsko, Luxembursko, Francúzsko, Dánsko, Švédsko, Nórsko, Veľká Británia, Švajčiarsko, Taliansko.

„Cieľom firmy je vyrábať a dodávať kvalitné výrobky podľa potrieb zákazníkov.“

Strojárstvo